Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dyplom lekarza i uprawnienia do pracy w zawodzie otrzymałam w 2016r.
W 2018r. rozpoczęłam specjalizację z pediatrii, którą zakończyłam w 2023r., uzyskując tytuł specjalisty. Wiedzę oraz doświadczenie kliniczne zdobywałam pracując w kilku oddziałach ogólnopediatrycznych w Wielkopolsce. Jako lekarz poradni lekarza rodzinnego przeprowadzam wizyty patronażowe i bilanse zdrowia dzieci oraz zajmuję się leczeniem chorób wieku dziecięcego w trybie ambulatoryjnym.
Na bieżąco aktualizuję wiedzę w swojej dziedzinie uczestnicząc w konferencjach naukowo-szkoleniowych i kursach doszkalających, tak, by leczenie i zalecenia oparte były na aktualnej wiedzy medycznej.
Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób dzieci, a także działaniami profilaktycznymi. Opieką obejmuję dzieci w każdym wieku – od noworodka po nastolatka. Niezmiernie istotne jest dla mnie zapewnienie Małemu Pacjentowi przyjaznej i spokojnej atmosfery oraz poczucia bezpieczeństwa podczas wizyty w gabinecie, a Opiekunom udzielenie jasnych i czytelnych wskazówek dotyczących dalszego postępowania.
Z troską i empatią podchodzę do wszelkich zgłaszanych przez Opiekunów problemów oraz staram się, by wizytę u lekarza Dziecko zapamiętało jako pozytywne wydarzenie.
Zbudowane w ten sposób zaufanie, nawiązana współpraca z Opiekunem oraz uśmiech Dziecka są wymiernym efektem moich działań.
Zakres konsultacji i leczenia:
– Infekcyjne choroby wieku dziecięcego – m.in. angina, mononukleoza zakaźna, rumień zakaźny, rumień nagły, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, ospa wietrzna, grypa, COVID – 19, zakażenia RSV, infekcje górnych dróg oddechowych, przeziębienia, zapalenie ucha, zapalenie spojówek, infekcje dróg moczowych, wymioty, biegunka;
– Choroby alergiczne i problemy skórne – m.in.. alergiczny nieżyt nosa, wysypki alergiczne, alergie wziewne i pokarmowe (we współpracy ze specjalistami alergologii);
– Zaparcia, bóle brzucha;
– Niedokrwistość – profilaktyka oraz leczenie
– Ocena rozwoju psychomotorycznego dziecka;
– Pomoc w zakresie działań profilaktycznych, aktywności ruchowej, zachowań niebezpiecznych, korzystania z urządzeń elektronicznych przez dzieci, interwencji dietetycznych;
– Konsultacje w zakresie obowiązkowego kalendarza szczepień oraz szczepień zalecanych.